Ballina Shqiperia ime Makina humb kontrollin dhe perfundon ne kanal, plagoset shoferi

Makina humb kontrollin dhe perfundon ne kanal, plagoset shoferi

Informacion paraprak

Rreth orës 20:20, në fshatin Zhymë, shtetasi E. A., duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, është dëmtuar shtetasi E.A., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.