Ky është 35-vjeçari që humbi jetën mëngjesin e sotëm në aksidentin me...

Ky është 35-vjeçari që humbi jetën mëngjesin e sotëm në aksidentin me ‘BMW X5’

342
SHPËRNDAJE

Visar Meshi, 35 vjeçari  që humbi jetën mëngjesin e sotëm kur makina tip “BMW X5” me të cilën udhëtonte së bashku me dy persona të tjerë doli nga rruga në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.

Dy personat e tjerë që ndodheshin në makinë, Ensid Hasanllari dhe Erenik Cakraj mbetën të plagosur dhe janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Sakaq, të afërmit e tij kanë shprehur në Facebook ngushëllimet për ikjen e parakohshme të 35-vjeçarit.

“Visar, na i theve zemrat e na trishtove, te gjitha do i pranoja por jo te shkruaj mesazh lamtumire per ty”, shkruan një prej të afërmve.

S'KA KOMENTE