Kercenoi me thikë bashkëjetuesen, ndiqet penalisht 30-vjeçari nga FIERI

Kercenoi me thikë bashkëjetuesen, ndiqet penalisht 30-vjeçari nga FIERI

268
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Devoll referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. T., 30 vjeç, banues në Fier, pasi më datë 10.04.2024, në lagjen nr. 8, Fier, dyshohet se ka dhunuar dhe ka kanosur me thikë bashkëjetuesen e tij, banuese në fshatin Baban, Devoll, e cila u pajis me urdhër mbrojtjeje.

Materialet procedurale i kaluan prokurorise

S'KA KOMENTE