Ishte duke punuar në një çati, humb jetën 31-vjeçari shqiptar në Greqi

Ishte duke punuar në një çati, humb jetën 31-vjeçari shqiptar në Greqi

330
SHPËRNDAJE

Një 31-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi pasi dyshohet se ka rënë nga 20 metra lartësi. Mediat helene raportojnë se ai është transportuar me ambulancë në Spitalin e Volos, por fatkeqësisht kishte ndërruar jetë në vendngjarje, si pasojë e plagëve të rëndë.

31-vjeçari shqiptar punonte për një kompani teknike n Athinë, e cila merrej me  mirëmbajtjen e çatisë së fabrikës Halyvourgia. Dita e fundit e tij e punës ka qenë dje për shqiptarin 31-vjeçar, i cili ishte punësuar në kompaninë teknike që ka marrë përsipër mirëmbajtjen e fabrikës Halyvourgia, në Velestinë.Sipas informacioneve, ai teksa ka qenë duke punuar, ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga 20 metra lartësi.

S'KA KOMENTE