Inceneratori i Fierit, ja cfare ndodhi ne seancen e sotme

Inceneratori i Fierit, ja cfare ndodhi ne seancen e sotme

253
SHPËRNDAJE

Përfundon seanca për inceneratorin e Fierit, ku këtë të hënë gjatë kësaj seance bënë mbrojtjen  e Sabina Cenameri, Arben Dervishaj, Pellumb Abeshi, dhe Regan Merdani.

Nëpërmjet avokatëvë  të tyre mbrojtës ata mohuan akuzat e SPAK.

Bashkë me Alqi Bllakon, Azem Shatërrin dhe Florian Muçën të cilët lexuan konkluzionet në seancat e mëparshme shkon në 7 numri i të pandehurve që e kanë lexuar mbrojtjen.

Ndërkohë që janë dhe 8 të pandehur të mbetur. Seanca e radhës u la më 24 korrik ora 10:00.

S'KA KOMENTE