Ballina Shqiperia ime Humb kontrollin dhe bie nga motori , humb jetën 35-vjeçari

Humb kontrollin dhe bie nga motori , humb jetën 35-vjeçari

Informacion paraprak

Rreth orës 03:15, në fshatin Babicë e Madhe, shtetasi F. R., 35 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit, ku si pasojë është rrëzuar dhe ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.