Ballina Shqiperia ime Hidhet nga ballkoni humb jeten 65 vjecarja ne Fier

Hidhet nga ballkoni humb jeten 65 vjecarja ne Fier

Fier/Informacion paraprak

Më datë 05.06.2024, rreth orës 06:30, në lagjen “Apollonia”, Fier, shtetasja Sh. K., rreth 65 vjeçe, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike, është hedhur nga kati i dytë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.