Ballina Shqiperia ime Gruaja dhunon në mes të Fierit ish-bashkëshortin, ndërhyn policia

Gruaja dhunon në mes të Fierit ish-bashkëshortin, ndërhyn policia

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit të Fierit.

Mesohet se ish- gruaja ka dhunuar ish- bashkëshortin e saj duke i bërë presion deri në momentin kur situata ka agravuar dhe qytetarë të shumtë kanë lajmëruar policinë.

Uniformat blu të cilat kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, i kanë shoqëruar të dy në komisariatin e policisë Fier. Ndërkohë, burri pas situatës, raportohet se ka pasur edhe probleme shëndetësore.