Greqi-Burri plagos disa herë me thikë kolegun

Greqi-Burri plagos disa herë me thikë kolegun

1434
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e përgjakshme ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në një fabrikë tip fasonerie në Ritsona të Greqisë.

Sipas informacioneve paraprake, një 45-vjeçar për shkaqe të panjohura ka goditur me thikë në shpinë, gjoks dhe bark një koleg 43-vjeçar.
Viktima është dërguar në gjendje të rëndë në Spitalin e Kalkidës me plagë të shumta ku po operohet nga mjekët.

Sakakaq, po të njëttat burime bëjnë me dije se autori i atentatit është arrestuar.

Ende nuk dihet motivi i ngjarjes, por kolegët bëjnë me dije për mediat greke se ata janë konfliktuar për një motiv çasti i cili përshkallëzoi shumë shpejt.

S'KA KOMENTE