Ballina Shqiperia ime Grabitet nje argjendari

Grabitet nje argjendari

Një argjendari është grabitur këtë të martë në Kamëz. Nga informacionet paraprake, mësohet se bëhet fjalë për argjendarinë “Marsi”.

Sakaq, raportohet se hajduti ka marrë disa bizhuteri floriri që ndodheshin mbi tavolinë për shitje.

Ndërkohë, policia ka ngritur në vendgjarje një grup hetimor për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.