Gjeti vdekjen pasi u vethodh nga pallati -Policia Fier jep detaje

Gjeti vdekjen pasi u vethodh nga pallati -Policia Fier jep detaje

4773
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 13:30, në lagjen “8 Shkurti” Fier, shtetasi I. B., 38 vjeç, dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga pallati dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE