Gjendet i pajetë pronari i agjencisë së biletarisë në Vlorë

Gjendet i pajetë pronari i agjencisë së biletarisë në Vlorë

247
SHPËRNDAJE

Gjendet i pajetë pronari i agjencisë së biletarisë në Vlorë.

Informacionet paraprake bëjnë me dije se viktima quhet Nadir Gjata dhe zotëron një agjenci biletarie në zonën që njihet si “Kapelja”, pranë portit .

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga autoritetet mbi ngjarjen.Nga informacionet e para, familjarët e tij kanë ngritur pretendimin se ka një goditje në kokë dhe nuk i gjendet çanta që kishte me vete

S'KA KOMENTE