Gjendet i mbytur 37-vjeçari në liqen

Gjendet i mbytur 37-vjeçari në liqen

310
SHPËRNDAJE

Një i ri rreth moshës 37-vjeç, i identifikuar si Fiqiri Xhaja është nxjerrë i pajetë nga Liqeni i Belshit pak minita më parë.

Mësohet se i riu është mbytur mbrëmjen e djeshme.

Trupi i tij është nxjerrë nga uji ditën e sotme, teksa kufoma e të ndjerit ka mbetur ende aty pasi morgu i Elbasanit nuk ka mbërritur ende në vendngjarje.

Viktima është i martuar dhe dyshohet se vuante nga depresioni.

S'KA KOMENTE