FIER-Nje 20 vjecar mbytet ne nje kanal

FIER-Nje 20 vjecar mbytet ne nje kanal

750
SHPËRNDAJE

Nje djale rreth 20 vjec dyshohet se eshte mbytur ne kanalin e Pojanit ne Fier. I riu ka qene duke peshkuar me shoket kur ka rene brenda kanalit dhe nuk ka dale prej andej. Trupi ende nuk eshte gjetur. Policia dhe zjarrfiksja ne vendin e ngjarjes.

S'KA KOMENTE