Ballina Shqiperia ime FIER-Makina perplaset me nje lokal dhe servis

FIER-Makina perplaset me nje lokal dhe servis

Gjate mesnaten e 20 shtatorit ne Fier nje autoveture ka humbur kontrollin dhe eshte perplasur me nje servis dhe nje lokal.

Si pasoje e perplasjes jane rrwgjistruar deme te konsiderueshme por fatmirsisht nuk ka pasur demtime te jete njerezore.

Mesohet se aksidenti ka ndodhur ne lagjen “Afrim i Ri”, ku ne gjendje te dehur nje 23- vjeçar me iniciale S. G , banues ne fshatin Havaleas , ka humbur kontrollin e automjetit dhe eshte perplasur me nje service dhe nje lokal.Policia ka arrestuar te riun

https://www.facebook.com/100064435163016/posts/pfbid02Ux7xYK55THptHxrkuLfbzAF2NZMMHEWrE1HP1x2VmVuuK5DXDqDrkfhLNe88bjsZl/?mibextid=cr9u03