Ballina Shqiperia ime FIER-39-vjeçari u gjet i vrarë brenda makinës ,ja cfare kane thene banorët...

FIER-39-vjeçari u gjet i vrarë brenda makinës ,ja cfare kane thene banorët e zonës

Ende ndodhet ne automjetin tip “Volsvagen” 39-vjecari me iniciale J. B, i gjetur i pajete mesditën e sotme në Daullas të Libofshës. Ai është gjetur pa shenja jete, ku dyshohet se është veterare me arme zjarri, ndërkohë qe banoret e zonës shprehen te habitur nga kjo ngjarje.

Ata pohojnë se zona e tyre është mjaft e qetë dhe deri në orën 8:00 të mëngjesit nuk kanë parë asnjë makinë. Banorë të tjerë pohojnë se rreth orës 8:30 automjeti është parë i parkuar, por nuk kanë dëgjuar asnjë krismë arme. Për ta personi është i panjohur dhe nuk e kanë parë më parë në zonë.

Ndërkohë grupi i ekspertizës është duke kryer veprimet hetimore.