E zë korenti në dush, humb jetën 32-vjeçarja

E zë korenti në dush, humb jetën 32-vjeçarja

718
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në qytetin e Cërrikut, ku policia bën me dije se një 32-vjeçare me inicialet I.M ka humbur jetën pasi duke u larë ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Njoftimi i Policisë: Cërrik/ Informacion paraprak

Rreth orës 20:40, në lagjen nr. 1, në banesë, shtetasja I. M., 32 vjeçe, banuese në Cerrik, gjatë kohës që ka qenë duke u larë në dush, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE