Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen...

Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

202
SHPËRNDAJE

Sot, më 28 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 99.6 lekë dhe shitet me 100.6 lekë.Euro blihet me 105.3 lekë dhe shitet 106 lekë.Paundi britanik blihet me 120.2 lekë dhe shitet me 121.4 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Ç'po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten

S'KA KOMENTE