Ballina Shqiperia ime Benzi “fluturon”mbi trotuar dhe përplaset me një tjetër mjet

Benzi “fluturon”mbi trotuar dhe përplaset me një tjetër mjet

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në hyrje të Rrugës së Elbasanit në Tiranë. Disa automjete janë përplasur midis tyre.

Siç shihet nga fotot, një automjet tip Benz ka dalë rrugë duke përfunduar në korsinë tjetër. Për pasojë, ka rrëzuar një pemë dhe është përplasur me një automjet që vinte në krah të kundërt.