Alma Kaçi sërish në SPAK

Alma Kaçi sërish në SPAK

69
SHPËRNDAJE

Alma Kaçi, e cila u përfshi në një video-skandal ku shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale me Safet Gjicin në zyrën e Bashkisë së Kukësit, është thirrur sërish sot (28 korrik) në Prokurorinë e Posaçme.

Ajo po merret në pyetje nga prokurorja e çështjes lidhur me videoskandalin, se kush e ka nxitur dhe si u organizua filmimi momentit seksual.

Alma Kaçi shihet teksa hyn në ambientet e SPAK e shoqëruar nga dy efektivë, e veshur me të zeza dhe kapele në kokë.

Ndërkohë gjatë ditës së djeshme (27 korrik) është marrë në pyetje edhe ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, i cili ndodhet në qelitë e paraburgimit në Durrës.

S'KA KOMENTE