Aksident ne rrugen e burgut Fier , makina perfundon ne kanal

Aksident ne rrugen e burgut Fier , makina perfundon ne kanal

3543
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin rrugor Fier- Marinez ne afersi te burgut . Nje automjet i markes “Opel”ka humbur kontrollin dhe ka perfunduar ne kanal. Nga informacionet e para mesohet se nga aksidenti eshte plagosur drejtuesi i mjetit dhe eshte derguar ne spital ne gjendje te rende nderkohe qe policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po kryen ekspertizen per te zbuluar shkaqet e ketij aksidenti

S'KA KOMENTE