Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier- Seman, perplasen 2 makina

Aksident ne Fier- Seman, perplasen 2 makina

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin rrugor Fier -Seman. Dy automjete jane perplasur ne kete aks rrugor dhe per pasoje jane demtuar te dy mjetet . Aksidenti ka ndodhur ne vendin e quajtur Ferma e Clirimit. Ne vendngjarje ka shkuar autoambulanca dhe policia e qarkullimit qe po kryen ekspertizen per te zbardhur shkaqet e aksidentit. Ende nuk ka informacion zyrtar per te lenduar nderkohe qe si shkak i ketik aksidenti eshte krijuar trafik ne levizjen e automjeteve