Aksident ne Fier, perplasen dy makina, nje i plagosur

Aksident ne Fier, perplasen dy makina, nje i plagosur

4555
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur paraditen e sotme ne vendin e quajtur “ Kthesa e Patosit” nje autobot gazi eshte perplasur me nje automjet tip “ Toyota”. Nga perplasja e forte automjeti eshte demtuar pothuajse totalisht nderkohe nderkohe qe drejtuesi i mjetit eshte transportuar drejt spitalit rajonal te Fierit ku ndodhet nen kujdesin e mjekeve. Ne vendngjarje ndodhet policia dhe grupi hetimor nderkohe qe trafiku ne kete aks rrugor eshte bllokuar prej me shume se 30 minuta.

S'KA KOMENTE