Aksident ne Fier, perplasen 3 makina

Aksident ne Fier, perplasen 3 makina

4722
SHPËRNDAJE

Nje aksident eshte rregjistruar pak me pare ne Fier ne Uren e Mbrostarit. Ne aksidentin e ndodhur jane perfshire 3 automjete

Kamioni eshte perplasur me dy vetura. Mesohet se nga kjo perplasje kane mbetur tre te plagosur Ne vendin e ngjarjes ka shkuar policia per te kryer ekspertizen dhe per te percaktuar shkaqet e ketij aksidenti. Nderkohe si shkak i aksidentit eshte krijuar trafik mjetesh ne kete aks rrugor .

S'KA KOMENTE