Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier-Patos, perplasen dy automjete

Aksident ne Fier-Patos, perplasen dy automjete

Nje aksident i rende ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin Fier-Patos. Aksidenti ka ndodhur ne vendin e quajtur kthesa e Patosit. Ne vendngjarje kane shkuar disa autoambulanca dhe policia. Ende nuk ka nje informacion zyrtar nga policia ndersa informacionet e para bejne te ditur se ka te plagosur