Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier, makina perplas motorin, dergohet ne spital drejtuesi i motorit

Aksident ne Fier, makina perplas motorin, dergohet ne spital drejtuesi i motorit

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne Fier. Aksidenti ka ndodhur ne rrugen Dervish Hekali prane shkolles se Muzikes.Nje automjet i markes “RangeRover” eshte perplasur me nje motorciklete. si pasoje e perplasjes deejtuesi i motorit eshte plagosur dhe eshte deeguar me urgjence ne spital.