Aksident ne Fier, makina del nga rruga dhe perfundon ne kanal

Aksident ne Fier, makina del nga rruga dhe perfundon ne kanal

2987
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur diten e sotme ne rrugen rurale Fier- Kallm prane qendres tregtare Viva. Nje automjet tip “ Fiat Punto” ka dale nga rruga duke perfunduar ne kanal. Drejtuesi i automjetit ka arritur te dal pa demtime te renda nga automjeti nderkohe qe ne vendngjarje kane mberritur menjehere policia rrugore dhe nje mjet zjarrfikes nderkohe qe grupi hetimor i cili ndodhet ne vendngjarje po kryen veprimet per te zbardhur shkaqet e aksidentit ne fjale.

S'KA KOMENTE