Aeroporti i Vlores po merr forme dita dites, Kryeministri Rama poston foto...

Aeroporti i Vlores po merr forme dita dites, Kryeministri Rama poston foto nga punimet

110
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama mëngjein e kësaj të marte e ka nisur me pamje nga punimet për ndërtimin e aeroportit të Vlorës.Kreu i qeverrisë përmes një postimi në Facebook shkruan se projekti po merr formë dhe se do ta shndërrojë vendin në një portë të madhe për të gjithë vizitorët që do të zgjedhin Shqipërinë për ta vizituar.

Mirmëngjes, dhe me Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës që ka filluar të duket në sipërfaqe e që po merr formë dita-ditës, për ta shndërruar atë në një tjetër portë të madhe për të gjithë vizitorët që zgjedhin Shqipërinë për ta vizituar e për të pushuar, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruan Rama.

S'KA KOMENTE