39-vjeçari gjendet i pajetë në breg të detit

39-vjeçari gjendet i pajetë në breg të detit

380
SHPËRNDAJE

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në breg të detit në Durrës. 

NJOFTIMI I POLICISE
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 13, në breg të detit, është gjetur i pajetë shtetasi M. A., 39 vjeç, banues në lagjen nr.15, Durrës.

Nga këqyrja paraprake e trupit të 39-vjeçarit, nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht, dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën, për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin e këtij shtetasi, si dhe për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

S'KA KOMENTE