Ballina Shqiperia ime Megaoperacion në disa qytete të vendit, 15 urdhër arreste, zbardhen 6 vrasje

Megaoperacion në disa qytete të vendit, 15 urdhër arreste, zbardhen 6 vrasje

Megaoperacion në disa qytete të vendit, 15 urdhër arreste, zbardhen 6 vrasje.

Forcat e ndërhyrjes së Shpejtë të qarqeve Elbasan, Tiranë, Fier e Lushnjë janë duke zhvilluar një megaoperacion.

Gazetari Elis Myrta bën me dije se Prokuroria e Elbasanit ka lëshuar urdhër-arreste për disa persona të përfshirë në vrasje të bujshme në vend.

Sipas burimeve janë zbardhur tre vrasje në Shqipëri dhe një jashtë vendit.

Hetimet pas arrestimit të një personi që ka bashkëpunuar me policinë. Pritet që rokuroria e Elbasanit të dalë me deklarate për mediat mëngjesin e nesërm.