10-vjeçari mbytet në një rezervuar

10-vjeçari mbytet në një rezervuar

447
SHPËRNDAJE

Një fëmijë i mitur, 10 vjeç, dyshohet se është mbytur pasditen e sotme në rezervuarin pranë fshatit Iballë në Fushë Arrëz.

Ai dyshohet se ka rrëshqitur dhe ka rënë në ujë, e për pasojë është mbytur.Mësohet se në rezervuarin e fshatit Iballë, ku 10-vjeçari me iniciale O.K, ka rrëshqitur në rezervuar teksa po mblidhte manaferra bashkë me prindërit.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për hetime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE