Vrasja e Pëllumb Metës në Durrës, arrestohen 2 vëllezërit e 19-vjeçares

Vrasja e Pëllumb Metës në Durrës, arrestohen 2 vëllezërit e 19-vjeçares

219
SHPËRNDAJE

Zbardhet ngjarja në Shënavlash. Autorë vajza 19-vjeçare dhe dy vëllezërit.

Në krim kanë marrë pjesë vajza dhe vëllezërit. Policia i ka vënë në pranga anëtarët e familjes.

Sipas policise mesohet se në qesen që ishte mbështjelle trupi i 50-vjeçarit, janë gjetur gjurmë gishtash të 25-vjeçarit Hysen Meta.

Krimi u krye nga fëmijët, të cilët më pas fshehën edhe ngjarjen dhe provat. Në orën 18:00, Policia e Durrësit do dalë në konferencë

S'KA KOMENTE