Pas babait ndërron jetë dhe djali nga shpërthimi në Lushnjë

Pas babait ndërron jetë dhe djali nga shpërthimi në Lushnjë

703
SHPËRNDAJE

Rëndohet bilanci i ngjarjes së Lushnjës. Pas babait Landi Verçani, ka ndërruar jetën dhe djali i tij duke e çuar në dy numrin e viktimave si pasojë e shpërthimit të fuqishëm në një kapanon në Lushnjë.

S'KA KOMENTE