Fier/ Dhunon vellane e tij me sende te forta, arrestohet 41 vjecari

Fier/ Dhunon vellane e tij me sende te forta, arrestohet 41 vjecari

4648
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan shtetasin Ll. M., 41 vjeç, banues në Grykë, Fier, pasi ka goditur me send të fortë, vëllanë e tij.

Po nga këto struktura u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin A. M., 59 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur një shtetas.

S'KA KOMENTE