Arrestohet vrasesi i 3 grave sot në Tirane

Arrestohet vrasesi i 3 grave sot në Tirane

978
SHPËRNDAJE

Vrau 3 gra në Tiranë, arrestohen Dan Hutra që terrorizoi sot kryeqytetin.Hutra eshte arrestuar ne zonen e Kombinatit ne Tiranë, tek landfilli sharrës

Rreth orës 12:30 në rrugën ‘Rustem Haklaj’, në Kodër-Kamzë, Dan Hutra rreth 40 vjeç ka plagosur me armë ish-bashkëjetuesen Elena Hysa, 35 vjeçe, dhe nënën e saj Kujtime Hysa, 60 vjeçe dhe ka vrarë me armë zjarri Mevlute Hysa 30 vjeçe, motrën e ish-bashkëjetueses së tij dhe Hasime Dafku 30 vjeçe, e e fejuara e vëllait të ish-bashkëjetueses.

S'KA KOMENTE