Ballina Shqiperia ime Zbardhen detaje nga krimi në Fier

Zbardhen detaje nga krimi në Fier

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me vrasjen e ndodhur sot në Fier, ku viktimë mbeti një 41-vjeçar. Mesohet se viktima, Elton Javori, dhe autor i dyshuar, që është në arrati, Agim Gashi, kanë pasur një grindje dy javë më parë, që sot rezultoi me këtë ngjarje tragjike.

Sakaq, viktima kishte vetëm pak kohë që kishte ardhur nga Gjermania, ku ishte emigrant.

Aktualisht policia është në kërkim të 35-vjeçarit që dyshohet se është arratisur drejt Vlorës.