Ballina Shqiperia ime Vrasja e 41-vjeçarit në Fier/ Drejtori i Policisë: Kemi identifikuar autorin 

Vrasja e 41-vjeçarit në Fier/ Drejtori i Policisë: Kemi identifikuar autorin 

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku deklaroi se autori i vrasjes nw Fier është identifikuar dhe po punohet për kapjen e tij.

“Po kemi marrë një njoftim në lidhje me ngjarjen e ndodhur në qytetin e Fierit. Aktualisht grupi hetimor është duke kryer të gjitha hetimet, e kemi të identifikuar, janë marrë të gjitha masat për kapjen e autorit dhe gjetjen e rrethanave dhe motiveve që kanë çuar në këtë krim të rëndë. Ju siguroj që policia e shtetit në lidhje me rastin do të vëjë para drejtësisë autorin”, tha ai.