Ballina Shqiperia ime Vetëvritet me arme zjarri 29 vjecari, njoftim i policise

Vetëvritet me arme zjarri 29 vjecari, njoftim i policise

Një i ri dyshohet se i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Sipas informacioneve zyrtare nga policia rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.