Ballina Shqiperia ime Tentoi të hidhet nga kati i pestë, policia shpëton të riun

Tentoi të hidhet nga kati i pestë, policia shpëton të riun

Një i ri 25 vjeç ka tentuar t’i japë fund jetës në qytetin e Korçës.

25-vjeçari ishte gati për t’u hedhur nga kati i pestë i pallatit, por forcate policisë kanë ardhur në momentin e duhur dhe kanë shpëtuar të riun.