Të shtënat me armë në Tropojë,një i plagosur

Të shtënat me armë në Tropojë,një i plagosur

94
SHPËRNDAJE

Të shtënat me armë në Tropojë, reagon policia:

Ngjarja ka ndodhur në qendrën e qytetit të Barjam Currit.

Ngjarja ka ndodhur në një servis gjatë një konflikti të çasti një person i identifikuara nga policia dhe po punohet për kapjen e tij, ka plagosur me arme zjarri në këmbë një qytetar, i cili ndohet jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE