Ballina Shqiperia ime Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Raportohet se të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pranë Poliklinikës së Vlorës, ndërsa nje i ri ka mbetur i vdekur.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Hajro Cakërri”, ndërsa 23-vjeçari është qëlluar në banesën e tij dhe bëhet me dije se është Bernard Sinomati.Sakaq, në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë, të cilat po punojnë për kapjen e autorit të vrasjes i cili dyshohet se është larguar në këmbë nga vendngjarja.