Ballina Shqiperia ime Të shtëna me armë , plagoset 1 person

Të shtëna me armë , plagoset 1 person

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mengjes ne Shkoder ku një person është qëlluar 4 herë me armë zjarri.Nga të shtënat me armë, mbeti i plagosur 40-vjeçari Aleksandër Curri, i cili është transportuar në spital.

Nga informacionet e para mesohet se autori ndodhej në biçikletë, ndërsa ka qëlluar me pistoletë dhe ka ikur në drejtim të kryqëzimit të ish-degës. 

Mësohet se policia po ndjek autorin e dyshuar, i cili ka qëlluar 4 herë me pistoletë, ndërsa i plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë.