Shoferja humb kontrollin dhe përplaset me një mjet të parkuar

Shoferja humb kontrollin dhe përplaset me një mjet të parkuar

472
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur pak momente me pare pergjate rruges Transballkanike. Nje automjet i markes Toyota me drejtuese femer ka humbur kontrollin si rjedhoje e shpejtesise duke goditur nje automjet te parkuar anes rruges te markes Fiat. Si rjedhoje e aksidentit ne fjale eshte lenduar lehte pasagjerja e automjetit te llojit Toyota e cila eshte transportuar per ndihme mjeksore me autoambulance drejt spitalit te Vlores

S'KA KOMENTE