Shenohet viktima e pare nga pickimi i bletes, humb jeten 63 vjecari

Shenohet viktima e pare nga pickimi i bletes, humb jeten 63 vjecari

2256
SHPËRNDAJE

Në Gramsh shënohet viktima e parë nga pickimi bletës.

Tefik Koçi 63 vjec, banues në qytetin e Gramshit kishte shkuar të punonte tokën e tij dhe është sulmuar nga bletët, konkretisht nga një koshere e cila ishte pranë tokës së tij.

Pickimet  i ka marrë në fytyrë dhe në krahë. Ndonëse u dërgua me urgjencë në spital 63-vjeçari nuk mundi të mbijetojë.

S'KA KOMENTE