Sali Berisha dhe 5 deputetë të opozitës perjashtohen nga Kuvendi per 10...

Sali Berisha dhe 5 deputetë të opozitës perjashtohen nga Kuvendi per 10 dite

38
SHPËRNDAJE

Sali Berisha dhe 5 deputetë të opozitës janë përjashtuar  për 10 ditë nga Kuvendi.

Kjo ka ardhur pas kërkesës së PS, lidhur me situatën e krijuar në seancën e shkuar plenare.Bashkë me Berishën, janë përjashtuar po ashtu Gazment Bardhi, Edi Paloka, Flamur Noka, Albana Vokshi dhe Elda Hoti.

S'KA KOMENTE