Rama: Gazetarja manipuloi , nuk i bëra gjë, ta harroni t’i kërkoj...

Rama: Gazetarja manipuloi , nuk i bëra gjë, ta harroni t’i kërkoj falje

25
SHPËRNDAJE

Mori jehone ne mediat ndërkombëtarë e ato pak vendase,gjestin e Edi Ramës ndaj gazetares së Syri TV, Ambrozia Meta, por Edi Rama duket se nuk ka asnjë lloj pendese për sjelljen e tij.

I pyetur nga Blendi Fevziu për veprimin e tij ndaj gazetares, Rama jo vetëm që nuk ka shprehur pendesë, por ka thënë se Ambrozia e ka stitur atë që të gjithë e panë me zë dhe figurë. I gjendur në një vend komod, kryeministri ka thënë se gazetarja e ka manipuluar.Rama është shprehur se nuk ka asnjë ndjesë për gazetaren pasi ka manipuluar publikun duke aktruar.

S'KA KOMENTE