Ballina Shqiperia ime Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari 

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari 

Informacion paraprak 

Rreth orës 11:45, në lagjen Qerret, Kavajë, shtetasi R. R., 40 vjeç, duke shtruar një linjë interneti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën. 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.