Ballina Shqiperia ime Punëtori i ndërtimit bie nga kati i nëntë i ndërtesës dhe vdes

Punëtori i ndërtimit bie nga kati i nëntë i ndërtesës dhe vdes

Një person ka gjetur ka humbur jetën tragjikisht pak minuta më parë.

Sipas raportimeve, ka rënë nga kati i 9-të i një pallati një punëtor i cili ka ndërruar jetë menjëherë.

Ngjarja e rëndë është shënuar tek “Universe City” në kryeqytet rreth orës 10:12 të mëngjesit të sotëm. Nuk ka ende informacion mbi identitetin apo moshën e viktimës.