Proteta e opozites-Flakë para Kryeministrisë

Proteta e opozites-Flakë para Kryeministrisë

69
SHPËRNDAJE

Hidhen molotov, kapsolle dhe shashka në drejtim të Kryeministrisë

S'KA KOMENTE