Protesta brenda kampit MEK, përleshje mes policisë dhe banorëve

Protesta brenda kampit MEK, përleshje mes policisë dhe banorëve

46
SHPËRNDAJE

Na vranë vëllain tonë”, protesta brenda kampit MEK, përleshje mes policisë dhe banorëve!

Banorët e kampit kanë shpërthyer në protestë dhe thirrje në hyrje të tij, ku njëherazi  thërrasin se policët i kanë vrarë vëllanë e tyre.

Gjithashtu ata janë përleshur me efektivët në hyrje të kampit.

Sakaq, dera në hyrje të kampit është mbyllur, ku policët janë lënë jashtë tij, dhe banorët kanë mbetur brenda.

Dhjetëra makina autoambulance kanë mbërritur në vendngjarje, si dhe makina të blinduara të policisë.

S'KA KOMENTE